pondělí 8. ledna 2018

Kolalice trestněprávní

Rýsuje se nám koalice. Jiná než jsem chtěl - všech proti estébákům a komunistům (zde).  Rýsuje se koalice koncernu, estébáků a komunistů (zde). Vznikla i díky neobratnosti starých demokratických stran i díky koncernovým spojkám v nich. Veřejnoprávní média nasadila osvědčenou demokratickou diskuzi - pět minut židé, pět minut Hitler. Koncernová média bagatelizují trestní řízení proti svému majiteli.

Sněmovna bude jednat, zda vydá designovaného premiéra k trestnímu řízení, nebo zda se bude čekat, až zchudne, a nevyhraje volby. Kdo váhá s jeho vydáním, nechť si uvědomí, že každý rok ve vládě navýší jeho majetek o 25%.

Sněmovna také vysloví nebo nevysloví důvěru vládě navržené stíhaným premiérem. Kdo tuto vládu podpoří, podporuje jednání, které vedlo k jeho trestnímu stíhání. Nebudu nyní psát o jiných členech vlády, nebudu psát o těch ministrech, kteří se potají stýkají s Hizballáhem, nebudu bouřit nacionální vášně. Zde jde o podporu či nepodporu premiéra, který je trestně stíhán. Pokud však premiér bude hrát na národní notu, stojí za to připomenout, čím českému národu otevřeně škodí.

Sněmovna bude rozhodovat o vládě miliardáře. Někteří socialisté, komunisté zvažují jeho podporu - on slíbil, že se postará o chudé, vláda vyčlení miliardy tady a onde. Kdo však zaplatí tyto úplatky? Premiér za svého? Miliardář, který prakticky neplatí daně? Ne, zaplatí to chudí dělníci, jejichž zdanění je vyšší než v Německu a dosahuje přes 50% jejich mzdy. Komunista nebo socialista, co zvedne ruku pro premiéra, zvedá ruku nejenom pro jeho jednání posuzované orgány činnými v trestním řízení, ale i pro miliardáře, který bere chudým, a dává sobě do kapsy.

Na konci týdne budeme volit prezidenta. Kandidát, kterého jsem žádal o účast v tomto klání nekandidoval(zde). Smutnit z toho nebudu, i když tím podkopal sebe a svou politickou stranu. Volíme z devíti možných. Koho zvolit? Za mě toho, který se před volbami nahlas vysloví proti trestně stíhanému (s pozastavením) premiérovi, toho který bude tak odvážný, že se zastane chudých proti plánům miliardářů. Který to bude? (zde)

Žádné komentáře:

Okomentovat